makijaz-permanentny-katowice-kreska-permanentna-oczu

Makijaż permanentny oczu

Piękne wyraziste oczy bez względu na porę dnia i nocy – marzenie wielu kobiet już jest w zasięgu możliwości. Nie trzeba się martwić wychodząc z basenu czy spiesząc rankiem do pracy. Można mieć makijaż który zawsze będzie wyglądał nieskazitelnie i nigdy się nie rozmaże. Nawet jeśli z eyelinerem nie jesteś zbyt zaprzyjaźniona – nie martw się.

Makijaż permanentny jest rozwiązaniem o jakim marzyłaś. Dzięki niemu uzyskasz efekt wyrazistego spojrzenia. Precyzyjnie naniesiona trwała kreska pozwoli nadać oczom odpowiedni kształt. Optyczne zagęszczenie rzęs? To już nie jest problemem dzięki precyzyjnemu naniesieniu kreski na linię rzęs, zarówno górnych jak i dolnych. Uwodzicielskie kocie spojrzenie? Trwała kreska na górnej powiece sprawi cuda. Optyczne odmłodzenie twarzy jest możliwe jeśli zdecydujesz się na rozświetlającą górną kreskę oraz punktowe rozświetlenie kącików oka.


Makijaż permanentny Katowice to rozwiązanie dla kobiet które cenią sobie perfekcyjny wygląd a jednocześnie szanują i cenią swój czas. Raz wykonany w profesjonalnym gabinecie zapewnia efekt WOW przez 1-3 lat. Tyle bowiem wynosi jego trwałość. co jakiś czas należy przeprowadzić dopigmentowanie, gdyż na trwałość takiego makijażu może wpływać wiele czynników.

Pomimo skojarzeń z tatuażem, zabieg ten jest mniej trwały gdyż igła aplikująca jest wprowadzana mniej głęboko i pigment jest aplikowany w warstwę brodawkowatą skóry właściwej. Ten fakt powoduje że efekty makijażu nie są tak trwałe jak efekty tatuażu.

Decydując się na wykonanie makijażu permanentnego korzystajmy z usług w profesjonalnych gabinetach, gdyż tylko wtedy możemy mieć pewność, że wykonany zabieg spełni nasze oczekiwania. Ponadto tylko wtedy mamy pewność że używane preparaty jak i urządzenia spełniają odpowiednie normy i cechują się wysoką jakością.
Makijaż permanentny pomoże Ci uzyskać naturalny efekt pięknie podkreślonego oka i otwartego spojrzenia.

Zalety makijażu permanentnego oczu:
• efekt wyraźnego spojrzenia,
• optycznie skorygowany kształt oka,
• optycznie zagęszczona linia rzęs.
• kreski na powiekach dopasowane do urody,
• naturalny wygląd,
• efekt otwartego oka,

W profesjonalnych salonach można spotkać się z różnymi metodami wykonywania makijażu permanentnego oczu:
• kreska cieniowana typu butterfly – daje efekt cienia, wypełnia znaczną część górnej powieki, mocniejsza w linii rzęs i jaśniejsza na górze;
• pudrowa kreska zagęszczająca linię rzęs – idealna dla kobiet preferujących subtelny makijaż, pozwala na uzyskanie bardzo delikatnej i lekko podkreślającej oko kreski;
• kreska typu soft liner – daje efekt lekko rozmytej kreski wykonywanej w linii rzęs oraz tuż nad nią;
• kreska typu eye-liner – podkreślenie linii rzęs za pomocą delikatnie i precyzyjnie pociągniętej linii wydłużającej oko co daje efekt kociego oka.

Decydując się na makijaż permanentny oczu poszukajmy profesjonalnego gabinetu który może zapewnić nam wykonanie usługi na najwyższym możliwym poziomie. Dzięki temu możemy uniknąć odczynów alergicznych, lub nietrafionych decyzji kolorystycznych.

Każdy zabieg makijażu permanentnego poprzedzony powinien być konsultacją, w trakcie której omawiane są oczekiwania klientki, dobierany jest odpowiedni kolor pigmentu oraz metoda wykonania.